جعبه ی کمک های اولیه ی احساسات اختراع شد

هر کسی که زخمی می‌شود، همه به سرعت با استفاده از جعبه کمک‌های اولیه‌ای که در خانه وجود دارد، زخم فرد آسیب دیده را پانسمان می‌کنند و به او کمک می‌کنند تا دیگر دردی نکشد و خونریزی نکند اما آیا وسیله‌ای هم برای بهتر کردن احساسات انسان‌ها وجود دارد؟

بر اساس این گزارش، جواب این سوال مثبت است چرا که یک طراح انگلستانی در لندن به نام رویی سان جعبه کمک‌های اولیه‌ای را طراحی کرده است تا به کمک آن بتوان حال افرادی را که استرس دارند، خوب کرد و نام این دستگاه «جعبه کمک‌های اولیه احساسات» است.

طبق گفته مخترع این جعبه، بازی با وسایل موجود در داخل جعبه کمک‌های اولیه احساسات که با رنگ‌های شاد و روشن طراحی شده‌اند، به شخصی که تحت فشار روحی است و دچار حمله عصبی شده است، کمک می‌کند تا از آن حالت بیرون بیاید و استرس خود را فراموش کند. سان همچنین گفته است که روانشناسان می‌توانند در کارگاه‌های خود از این جعبه ابزار کمک بگیرند تا مشاوره خود را با نشاط تر و راحت‌تر برگزار کنند.#نگار_مدیا همراه شماست تا اخبار و اطلاعات مفید ٬ مطالب آموزشی و سرگرمی های متنوع را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما می گذاریم پس بهترین ها در اختیار شماست راه های ارتباطی ۱) سایت نگار مدیا ۲)کانال تلگرام ۳)صفحه اینستا گرام


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *